MVDr. Martin Seitl


Studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně ukončil v roce 1998. Po studiu působil 5 měsíců na veterinární základně Armády ČR. Od roku 1999 provozuje veterinární praxi specializovanou na koně. Absolvoval stáže na veterinárních klinikách v Newmarketu, UK (Greenwood, Ellis and partners) a v Kalifornii, USA (San Luis Ray Equine Hospital) a pracoval v Coolmore Stud v Irsku. Od roku 2007 odborný veterinární lékař pro choroby koní. Věnuje se kromě běžné terénní praxi především diagnostice kulhání a sportovní medicíně, přednákupním prohlídkám a chirurgii. Je členem České hipiatrické společnosti a American Association of Equine Practitioners. Veterinární lékař Mezinárodní jezdecké federace (FEI).

MVDr. Karin Seitlová


Studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně ukončila v roce 1998. Po studiu pracovala 2 roky v ambulanci pro malá zvířata v Hradci Králové a v roce 2002 po ukončení mateřské dovolené se přidala k naší rozvíjející se praxi. Absolvovala veterinární stáž v Coolmore Stud v Irsku. Od roku 2007 je odbornou veterinární lékařkou pro choroby koní, vzdělání si doplnila studiem homeopatie (Diplome De Thérapeutique Homéopathique - C.E.D.H.) a akupunktury (Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví). Věnuje se kromě všeobecné terénní praxe také nemocem hříbat, reprodukci, fyzioterapii a alternativní medicíně. Je členkou České hipiatrické společnosti, pořádá veterinární kurzy pro chovatele koní.

MVDr. Jana Šmachová


Studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně ukončila v roce 2006. Po ukončení studia pracovala 2 a půl roku na Veterinární klinice v Pardubicích a v roce 2009 se připojila k našemu týmu. Absolvovala stáže na veterinární klinice v Holandsku (Paardeklinik Doetinchem - Zeddam, Delingehoeve Lienden). Věnuje se všeobecné terénní praxi, přednákupním prohlídkám a stomatologii, ve které intenzivně rozšiřuje své znalosti a dovednosti na zahraničních stážích. Je členkou České hipiatrické společnosti.

MVDr. Ivana Rudolfová


Studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně ukončila v roce 2015. Během studia absolvovala stáže a studijní pobyty na univerzitě v Gentu v Belgii, na koňské klinice Peterson and Smith Equine Hospital na Floridě v USA a v reprodukčním centru Eifel Gold Breeding Station v Belgii. Během studií se aktivně zajímala o problematiku medicíny koní a úspěšně sportovala se svými koňmi v disciplíně endurance. Vzdělání si doplnila studiem chiropraxe na International Academy of Veterinary Chiropractic (IAVC) v Německu, dále studiem akupunktury (International Veterinary Acupuncture Society - IVAS) v Belgii. Je členkou České hipiatrické společnosti.

MVDr. Marta Kolmanová


Studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně ukončila v roce 2005. Po ukončení studií pracovala 4 roky ve veterinární praxi pro malá zvířata a koně v Karlových Varech. Po delší mateřské dovolené se vrátila k povolání veterinárního lékaře pro koně v našem týmu. Věnuje se všeobecné terénní praxi, zajímá se o alternativní metody léčby. Je členkou České hipiatrické společnosti.